Kalite Politikası

Amacımız; tüm müşterilerimize, çağın gerektirdiği teknolojik donanıma sahip ve sürekli eğitim ile desteklenen personelimiz ile TS EN ISO/IEC 17025 standardına ve müşteri isteklerine uygun, hızlı, tarafsız ve dürüst hizmet sunmaktır.

İlkemiz; “Müşterilerimize uzman personel ile kaliteli hizmet vermek, profesyonel hizmet anlayışımızın temelidir”. 

Vizyonumuz; kaliteli ve müşteri odaklı bir hizmet sunarak müşteri memnuniyetini arttırmak;

Misyonumuz ise, hizmet alanımızda daima tercih edilen, yenilikçi, güven veren ve sürekli iyileşen bir şirket olmaktır.

 

İSG Politikası

Yaptığımız faaliyetlerden ve verdiğimiz hizmetlerden ötürü çalışanlarımızın sağlıklarının bozulmasını önlemek ve güvenli bir çalışma ortamı sağlamak İSG yönetim sistemimizin amacıdır.

İSG yönetim sistemimiz bu amaca ulaşmak için ölçülebilir hedefler belirlenmiştir. Bu hedeflerin her sene iyileşmesinin gözlemlenmesi ve hedeflerin asgari olarak yasal şartların yerine getirilmesi üst yönetimimizin taahhüdü altındadır.

Kaza sıklık oranlarını izlemekte ve her yıl bir öncekine kıyasla daha düşük değerlere ulaşmayı hedeflemekteyiz. Faaliyetlerimizden dolayı en önemli risklerimiz olan yangın ve tutuşmaya karşı kontrollerimizi sıklaştıracağız ve personelimizin zararlı maddelerden etkilenmemesi için gerekli tüm önlemleri alacağız. Üst yönetimimizce belirlenen hedeflerin ne ölçüde gerçekleştiği gözlemlenmekte ve sonuçlar internet sayfamızdan duyurulmaktadır.

Bu hedeflere ulaşabilmek için kurulan İSG yönetim sistemimiz TS 45001 temel alınarak dokümante edilmiştir.

Deneylere katılan tüm personelin, bu dokümanları öğrenmeleri ve deney çalışmalarını bu dokümanlarda yazılı politika, usul ve esaslara göre yürütmeleri zorunludur. 

Çevre Politikası

Yaptığımız faaliyetlerin ve verdiği hizmetlerin çevreye en az zarar verecek şekilde yönetilmesi çevre yönetim sistemimizin amacıdır. Çevre yönetim sistemimizin bu amaca ulaşabilmesi için ölçülebilir hedefler belirlenmiştir. Belirlenen hedeflerin asgari olarak yasal şartlarının yerine getirilmesi ve her sene iyileştirilmesi üst yönetimimizin taahüdü altındadır.
Çevre amacımızı sağlayacak olan çevre yönetim sistemimiz TS EN ISO 14001 temel alınarak dokümante edilmiştir. Tüm personelin, bu dokümanları öğrenmeleri ve çalışmalarını bu dokümanlarda yazılı politika, usul ve esaslara göre yürütmeleri zorunludur. 

Kilometre Taşlarımız
1975'ten Günümüze
1975
Kolagom 1975'ten Günümüze,
Günümüzden Geleceğe...
E-Katalog

Şirket Politikamız, Ürünlerimiz, Hizmetlerimiz ve Faaliyet alanlarımız için kataloğumuzu indirerek detaylı inceleyebilirsiniz!

Kataloğu İndirin
Kolagom Fuar Duyuruları

Basında ve Fuar Haberlerimizi daha hızlı takip edebilir ve yakın çekim detaylarımızla haberlerimizden bilgi alın!

Fuar Takvimi