ÜNİVERSİTE- SANAYİ BULUŞMA GÜNLERİ

KOLAGOM, İstanbul Medipol Üniversitesi öğrencileriyle çalışanlarının ve öğrencilerin sanayide uygulanabilir bir çalışma yapmalarını desteklemek amacıyla 13.12.2021 tarihinde Kavacık Kuzey Kampüsünde İş Sağlığı ve Güvenliği Bölümü öğrencileriyle buluştu. Bu buluşma programı ile üniversite-sanayi arasındaki etkileşimin arttırılması ve bilimsel çalışmaların firmamız ve üniversite öğrencilerinin yararına olacak şekilde yürütülmesi hedeflenmektedir. Öğrencilerin iş dünyasını yakından tanımasına imkân sağlayan bu buluşma programı ile yangın söndürme köpük konsantrelerinin kullanım alanı, uygun köpük seçiminin nasıl yapıldığı, köpüklü söndürücülerin etki mekanizmaları gibi konular hakkında bilgilendirmeler yapıldı. Davetlerinden dolayı Öğr. Gör. Zekeriya Çelik ve katılım sağlayan tüm öğrencilere teşekkür ederiz.

Dİğer Haberler
Web sitemiz yeni tasarımı, son teknoloji ile yenilendi.
Web sitemiz yeni tasarımı, son teknoloji ile yenilendi.

Hayata geçirdiğimiz yenilikleri kullanıcılarımıza daha iyi aktarmak amacıyla web sitemizi yeniledik. Devamını Oku...

ORMAN YANGINLARIYLA MÜCADELEDE EL ELE
ORMAN YANGINLARIYLA MÜCADELEDE EL ELE

KOLAGOM AİLESİ OLARAK CENNET VATANIMIZIN DÖRT BİR YANINDA MEYDANA GELEN ORMAN YANGINLARINDA VEFAT EDEN VATANDAŞLARIMIZA ALLAH'TAN RAHMET, YANGINDAN ZARAR GÖREN VATANDAŞLARIMIZA ACİL ŞİFALAR,GECE GÜNDÜZ DEMEDEN YANGIN İLE MÜCADELE EDEN HERKESE GÜÇ,KUVVET,KOLAYLIK VE SABIR DİLERİZ.
Devamını Oku...

ISAF 2021
ISAF 2021

SEKTÖRÜN BÜYÜK BULUŞMASI ISAF, 25. KEZ GERÇEKLEŞİYOR.

Devamını Oku...

E-Katalog

Şirket Politikamız, Ürünlerimiz, Hizmetlerimiz ve Faaliyet alanlarımız için kataloğumuzu indirerek detaylı inceleyebilirsiniz!

Kataloğu İndirin
Kolagom Fuar Duyuruları

Basında ve Fuar Haberlerimizi daha hızlı takip edebilir ve yakın çekim detaylarımızla haberlerimizden bilgi alın!

Fuar Takvimi